O firmie

Firma  PPHU”RYMEK” Arkadiusz Rymaniak  powstała w 1991 roku. Swoją działalność rozpoczynaliśmy na terenie powiatu gostyńskiego a obecnie funkcjonujemy na terenie Wielkopolski, a także w województwach: dolnośląskim i lubuskim. Obecnie firma koncentruje się na sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń niezbędnych przy produkcji mleka – hale udojowe, dojarki rurociągowe i bańkowe, schładzalniki mleka, stacje żywienia krów oraz stacje odpajania cieląt.

Na zainstalowane przez nas urządzenia udzielamy pisemnej gwarancji. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

firmaOferujemy Państwu najnowocześniejsze systemy zarządzania stadem, a także maszyny do użytków zielonych (kosiarki, zgrabiarki, przetrząsacze) oraz wozy paszowe. W ciągłej sprzedaży posiadamy części i podzespoły do dojarek i maszyn, a także środki higieny doju, filtry do mleka, akcesoria weterynaryjne, które są niezbędne przy produkcji mleka.

ikona firmaZajmujemy się także planowaniem i wyposażaniem obiektów inwentarskich. Nasi specjaliści pomagają w wykonaniu instalacji elektrycznych, wodno – kanalizacyjnych, a także instalacji urządzeń udojowych oraz schładzalników mleka.

ikona firma 2Prowadzimy również doradztwo w zakresie żywienia bydła. Wykonujemy pełen serwis żywieniowy w gospodarstwach klientów.  Żywienie opieramy głównie na produktach firm: Josera, Schaumann, Polmas. W sprzedaży posiadamy komponenty do przygotowania pasz.

Do klientów na terenie działalności naszej firmy, towar dostarczamy bezpłatnie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!