Doppeldip film 5 L

W przypadku BRAKU PRODUKTU na stronie lub innych pytań.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer:

TEL. 660-793-646

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3297
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • Cena netto: 104,07 zł 128,00 zł
  • szt.

NA BAZIE AKTYWNEGO JODU. Preparat eimü-Doppeldip służy do zapobiegania chorobom wymion bydła w okresie laktacji (profilaktyka zapalenia wymienia) poprzez niszczenie patogenów wrażliwych na działanie jodowego nonoxynol-u. Dodatkowe komponenty pielęgnacyjne nadają skórze strzyków gładkość, sprężystość i naturalną odporność.

Z uwagi na obecność substancji organicznych, które mogą obniżać skuteczność działania jodu, ilość zwierząt poddawanych zabiegowi z jednego napełnienia kubka do zanurzania strzyków należy ograniczyć do 30 szt. Przed każdym nowym napełnieniem kubek powinien zostać oczyszczony. Przy zastosowaniu preparatu eimü-Doppeldip na strzykach skaleczonych należy liczyć się z opóźnieniem epitelizacji na ranie. Wówczas zaleca się przedłużenie zabiegów do momentu wyleczenia rany.

Skład: Jodofor (nonoxynol–9) – 3000 pmm, kwas cytrynowy, glicerol, allantoina, substancje powierzchniowo czynne.

Na uwagę zasługuje obecność nonoxynolu–9, bardzo silnego związku jodowego działającego szczególnie aktywnie na bakterie Gram – dodatnie, spory i grzyby. Eimü-Doppeldip występuje również w formie Film, tworząc gęsty korek zasklepiający strzyk.

Sposób użycia: Bezpośrednio po każdym doju należy nanieść eimü-Doppeldip na strzyki przy użyciu bezpowrotnego kubka do dippingu.

Preparat jest gotowy do użycia.